Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

İSTANBUL KEYİF TURU GÜLCETUR

7950.00
 • İSTANBUL KEYİF TURU GÜLCETUR
 • İSTANBUL KEYİF TURU GÜLCETUR
 • İSTANBUL KEYİF TURU GÜLCETUR
 • İSTANBUL KEYİF TURU GÜLCETUR
 • İSTANBUL KEYİF TURU GÜLCETUR

10/04/2024 Akşam Saat 22.00 de Nevzat BİÇER Otoparkından haereketle Turumuza başlıyoruz.

11/04/2024 Sabah saatlerinde İSTANBUL’a varıyoruz.Ardından sabah kahvaltımızı almak için Çamlıca tepesine geliyoruz. Müthiş İstanbul manzarası eşliğinde kahvaltımızı yapıyoruz.Kahvaltımızı aldıktan sonra fotoğraf çekimi için serbest zaman veriyor serbest zamanımızın ardından Beylerbeyi sarayına doğru yola çıkıyoruz. Sultan Abdülaziz tarafından 1861-1865 yıllarında mimar SarkisBalyan'a yaptırılan saraya girişimizi yaptıktan sonra rehberimiz eşliğinde sarayımızı geziyoruz. Beylerbeyi gezimizi tamamladıktan sonra rotamızı Küçük su kasrına çeviriyoruz. Bu saray da Osmanlı tarihi lale devrinde yapılan 5 dönümlük araziye sahiptir. Ziyaretçilerin beğenisini kazanan bu saraydan ayrıldıktan sonra Kanlıcaya semtine gidiyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanda isteyen misafirlerimiz çay kahve içebilir ya da meşhur kanlıca yoğurdunu tadıpalış veriş yapabilir. Hareketimizin ardından yine Beykoz’da bulunan Anadolu kavağı semtine geliyoruz. Küçük bir mahalle olan Anadolu kavağı turistik balıkçı kasabası olarak da bilinir. Gezimizin ardından yine aynı semtte bulunan Yüşa Tepesinde bulunan Yüşa hazretleri türbesine çıkıyoruz. Türbe ziyaretimizi tamamladıktan sonra otelimize yerleşmek için yola çıkıyoruz.

12/04/2024 Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra hareketle Dolmabahçe sarayına doğru yola çıkıyoruz. 1856 yılında tamamlanan bu saray Osmanlı devletinin son zamanlarındaki padişahların dinlenme ve eğlence yeri olarak hizmet vermiştir. Rehberimizden aldığımız bilgilerle saray gezimizi tamamladıktan sonra Ortaköy’ü gezmeye başlıyoruz. Toplanmamızın ardından Sarıyer’e doğru hareketimizle Tarabya semtinden geçiyor panoramik olarak görüyoruz. Sarıyer’e vardıktan sonra öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz meşhur Sarıyer böreklerini tadıp su muhallebisini tadabilirler. Öğle yemeğimizin ardından Türkiye’nin ilk özel müzesi olan Sadberk köşküne geçiyoruz. Rehberimiz eşliğinde gezeceğimiz bu küçük köşkten bilgilerimizi alıp fotoğraflamamızı bitirildikten sonra Emirgan korosunu geziyoruz. Daha sonra aşiyan müzesi olarak misafirlerin hizmetine 1945 yılında açılan Tevfik Fikret’in bir dönem yaşadığı evini ziyaret ediyoruz. Ziyaretimiz bittikten sonra Kumkapıda fasıl eğlencesi ve akşam yemeği organizasyonu için hareket ediyoruz (Akşam yemeği ekstra )

13/04/2024 Sabah otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra sırasıyla yürüme mesafesinde bulunan Sultan Ahmet Camii, Ayasofya ve Topkapı sarayı müzelerini geziyor. Öğle yemeğimizi Meşhur Sultan Ahmet Köftecisinde alıyoruz. (ekstra) Öğle yemeğimizi aldıktan sonra Yerebatan sarnıcını geziyoruz. Gezimizi tamamladıktan sonra Eyüp ilçesinde bulunan Eyüp Sultan Camii ve Eyüp Sultan türbelerini ziyaret ediyoruz. Ziyaretimizi tamamlayıp rotamızı pierreloti tepesine çıkıyoruz. Burada bulunan turistik tesislerde çay kahve molası vererek İstanbul manzarasını hafızlarımıza ve fotoğraf galerimize kaydederek harika bir zaman geçiriyoruz. Toplanmamızın ardından taksime doğru yola çıkıyoruz. Taksim’e varışımızla beraber siz değerli misafirlere akşam yemeği ve istiklal caddesinde gezmeniz için serbest zaman veriyoruz. Belirlenen saatte toplanmamızın ardından otelimize doğru harekete geçiyoruz.

14/04/2024 Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayıp Eminönü’ne doğru yola çıkıyoruz. Eminönü’ne geldikten sonra Boğaz turu için teknemize geçiyoruz. 1 buçuk saatlik boğaz turumuzdan sonra iskeleye yanaşıyoruz. Alışveriş için yürüme mesafesinde olan, 1660 yılında inşa edilmiş müthiş mimari yapıya sahip olan ve bu zamana kadar hala tarihi dokusunu koruyan mısır çarşısına geçiyoruz. Rehberimizin yapacağı kısa bilgilendirmeden sonra alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Alışverişimizi tamamladıktan sonra toplanma yerimizde buluşup yine Eminönü iskelesinden tarifeli feribotla Büyükada’ya doğru gidiyoruz. Büyükada’ya vardıktan sonra adanın en yüksek tepesinde bulunan Aya yorgiklisesini ziyaret ediyoruz. Dileyen misafirler adada bisiklet kiralayıp keyifli anlar yaşayıp tarihi adanın güzellikleriyle zaman geçirebilirler. Vermiş olduğumuz serbest zamanın ardından toplanarak tarifeli vapur ile kartal iskelesine geliyoruz. Bizi bekleyen otobüsümüze binerek Aydın’ a dönüş için yola çıkıyoruz. Yolda vereceğimiz kısa molaların ardından Aydın’a varıyoruz başka bir Gülce tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks Otobüs Ulaşım 
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • Oda kahvaltı konaklama(3 gece)
 • Seyahat sigorta paketi
 • Gülcetur Refakati

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri 
 • Öğle yemekleri 
 • Akşam yemekleri 
 • Kişisel harcamalar 
 • Kumkapı Eğlencesi
 • İlkgün kahvaltı
 • Boğaz Turu

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
AYDIN İZMİR MANİSA
Tur Hareket Tarihleri:
25 Eylül

Tur Fiyatları

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
25.09.20247.950,00 TL9.950,00 TL --Taksitler »

1.Ek Bilgiler

2.İptal Şartları

Uçaklı Turlarda Havayolu kuralları geçerlidir.

3.Vize Bilgileri

İSTANBUL KEYİF TURU GÜLCETUR HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Tur Bilgileri

 • 4*-5* Oteller
 • İSTANBUL BALAT SARIYER KANLICA FARKI
 • AYDIN İZMİR MANİSA
 • 0 256 911 06 96 0530 697 23 96

Benzer Turlar

İSTANBUL KEYİF TURU GÜLCETUR

İSTANBUL KEYİF TURU GÜLCETUR

3 GECE 4 GÜNDÜZ

25.09.2024

7.950,00

ÇANAKKALE AYVALIK

ÇANAKKALE AYVALIK

1 GECE KONAKLAMA

04.10.2024

4.990,00

Doğunun Hazineleri

Doğunun Hazineleri

6 gece 7 Gündüz

22.10.2024

18.900,00

Tur Programını Mail İle Gönder


© 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Acente2