Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

ANTALYA MANAVGAT SİDE ALANYA

4990.00
 • ANTALYA MANAVGAT SİDE ALANYA
 • ANTALYA MANAVGAT SİDE ALANYA
 • ANTALYA MANAVGAT SİDE ALANYA
 • ANTALYA MANAVGAT SİDE ALANYA
 • ANTALYA MANAVGAT SİDE ALANYA
 • ANTALYA MANAVGAT SİDE ALANYA
 • ANTALYA MANAVGAT SİDE ALANYA
 • ANTALYA MANAVGAT SİDE ALANYA
 • ANTALYA MANAVGAT SİDE ALANYA
 • ANTALYA MANAVGAT SİDE ALANYA
 • ANTALYA MANAVGAT SİDE ALANYA
 • ANTALYA MANAVGAT SİDE ALANYA

Güzel rahat keyifli bir gece yolculuğumuzun ardından extra kahvaltımızı alıyor Rehberimizin refakatinde Türkiye`de en iyi korunmuş antik tiyatrolardan biri olan ve muhteşem bir mimariye sahip ASPENDOS TİYATROSU`nu ziyaret ediyoruz. Burada rehberimizin anlatımlarını dinledikten sonra, Akdeniz kıyılarının incisi ALANYA`ya hareket ediyoruz. DAMLATAŞ MAĞARASI`nı ve Alaaddin Keykubad` ın adına kurulan ALANYA`daki Selçuklu varlığının simgesi KIZILKULE`yi geziyoruz. ALANYA çarşısında öğle yemeği ve alışveriş için serbest zaman aldıktan sonra, yönümüzü sizleri harika mazarası ile Toros dağlarına, milyonlarca yıl sonunda oluşmuş içerisinde sarkık ve dikiklerin bulunduğu astım hastalığına iyi gelmesi ile ünlü bir doğa harikası olan 360 metre uzunluğundaki Alanya bölgesinin en büyük mağarası Dim mağarasına,Harika manzarası ile elektirik üretimi ve sulama için kurulan Dim Barajını,bölgede yetişen taze meyveleri (muz,portakal,limon,nar,papaya,papino) kendi ellerinizle koparıp,tadabileceğiniz meyve bahçesine,Tur sonunda da bölgenin serinleme ve dinleme bölgesi olan ünlü Dim çayına götürüyoruz.Tur sonu sideye hreket ediyoruz.Konaklamamız Sde otelimizde...

Otelde Alacağımız Kahvaltının ardından Yeni rotamız Antalya’nın merkez ilçeleri dışındaki Alanya’dan sonraki ikinci büyük ilçesi olan Manavgatın nufus yaklaşık 250 bindir.Manavgat kentin ortasından geçen Manavgat nehri ve şelalesi ile ünlüdür.Manavgat şelalesi 3-4 metre yükseklikteki kayaların üzerinden dökülmektedir.Akdenizdeki diğer şelaleri göre daha az yükseklikten dökülmesine rağmen daha geniş bir alandan güçlü bir akış gücüne sahiptir.Manavgat şelalesi kartpostallık muhteşem bir görünüme sahiptir.Etrafındaki çay bahçeleri ve yeşil alanları ile serin ve huzur verici bir atmosfer sunar.Buradaki molada hatıra fotoğrafları çekebilir bu harika atmosferin keyfini çıkarabilrisiniz.
 
Manavgat Nehri, Batı Toros Dağları'nın doğu yamaçlarından doğar ve Akdeniz'e dökülür.Manavgat nehrinde günübirlik ve saatlik tekne turları popülerdir.Manavgat nehrinde suyunun döküldüğü Akdeniz ve tersi istikamete doğru saatlik ve günlük tekne turları düzenlenir.Manavgat ıramğının yeşil sularında yapılan bu tekne turu releks, sakin bir tekne turudur.Tekne turu boyunca bazı balıkları su kamlumbağlarını görülebilir hem tuzlu suya sahip denizde hemde tatlı suya sahip nehir sularında yüzebilrsiniz
 
Manavgat şehri, Türkiye'nin Akdeniz bölgesindeki en büyük camilerden birine sahiptir. Bu yeni ve modern 'Külliye Cami' den minareleriyle Sultanahmet Camii gibi İstanbul'un ünlü camisini andırır. Burada vereceğimiz molada bu güzel camiyi gezebilirsiniz.
 
Side Manavgat ilçesinin bir mahalesi konumundadır.Alanya ve Manavgat gibi popüler bir turizm destinasyonudur.Side ismi Eski Anadolu dilinde Nar anlamına gelmektedir.Antik çağlarda ve roma zamanında konumu itibariyle önemli bir lman kentidir.Bügün Side antik kenti geniş bir alana sahiptir.Tiyatro,Apolon tapınağı ,hamalar,şehir duvarları,ticaret agorası,anıtsal çeşme en göze batan tarihi kalıntlardır.Uzun yıllardır devam eden kazı çalışmaları hergeçen gün daha ilginç yapılar eserler çıkartmaya devam etmektedir.Antik kent ve bugünkü modern turistik Side kenti güzel bir kombinasyon oluşturmuştur.Profesyonel rehberimiz buralar hakkında detaylı bilgiler vercektir.Bilgilendirme sonrası günü bitirip vereceğimiz serbest zaman akabinde konaklama Side Otelimizde ....

Otelde Alacağımızın Sabah Kahvaltısının  Ardından Rehberimiz eşliğinde gezimize devam ediyoruz.Antalya, bir milyonu aşan nüfusu ile Türkiye'nin 5. büyük şehridir. Dünyanın her yerinden milyonlarca turist tarafından ziyaret edilen Antalya bu neden dolayı Türk turizminin başkenti olarak adlandırılır.Antalyayı doya doya keyfini çıkarmak için gezi rotalarımız;

Düden şelalesi: Antalya'nın en çok tanınan simgesidir.Antalya eski şehri Kaleiçi'nin 8 km doğusunda yer alır. Düden çayının doğurduğu şelale 40 metere yükseklikteki falezlerden etkileyci bir manzara oluşturarak Akdenize dökülür.Şelale ayrıca denizden tekne üzerinden de seyredilebilir.
 
Tünektepe Teleferik: Antalya şehir merkezinin 14 km doğusunda yer almaktadır. Teleferik, sizi deniz seviyesinden 600 metre yüksekliğe çıkarırken, kuş bakışı muhteşem Antalya şehri ve Akdeniz manzarası sunar.
 
Kaleiçi (Eski Şehir): Antalya şehrinin en eski bölümüdür. Onu çevreleyen duvarlarla ayırt edilir. Dar sokaklardaki güzel mimariye, geleneksel evlere, Hadrian kapısı gibi ilginç antik yapılara, yivli minareye, saat kulesine ve tabii ki antik limana hayran kalacaksınız.
 
Alışveriş zamanı: Büyük ve kalabalık bir şehir olarak Antalya, birçok alışveriş merkezine ve çeşitli alışveriş seçeneklerine sahiptir. Turumuzda Türk ve dünyaca ünlü birçok markanın mağazalarını bulabileceğiniz en büyük alışveriş merkezi 'MALL OF ANTALYA'yı ziyaret edeceğiz. İsteğinize bağlı olarak alışveriş yapmak için 2 saat veya daha fazla serbest zamana sahip olabilrisiniz.Serbest zamanımızın ardından Aydına Dönüş yolculuğuna başlıyoruz.
 
Dünyanın en güzel şehirlerinden birisi olan Antalya'yı keşfetmek istiyorsanız GÜLCETUR ile Antalya şehir turunu kaçırmayın.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüx 2+1 Comfort Otobüs ile Ulaşım
 • 2 Gece Konaklama
 • Otelde 2 Akşam Yemeği 2 Sabah Kahvaltısı
 • Profesyonel Rehberlik
 • Araç içi İkramlar
 • Gülcetur Güvencesi
 • Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze ve Ören yeri Girişleri
 • Otelde ve Yemeklerde alınan içeçekler
 • İlkgün Kahvaltı
 • Son Gün Akşam Yemeği

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
AYDIN NAZİLLİ DENİZLİ
Tur Hareket Tarihleri:
16 Mayıs

Tur Fiyatları

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
16.05.20244.990,00 TL5.990,00 TL --Taksitler »

1.Ek Bilgiler

2.İptal Şartları

3.Vize Bilgileri

ANTALYA MANAVGAT SİDE ALANYA HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Tur Bilgileri

 • 4*-5* OTELLER
 • AYDIN NAZİLLİ DENİZLİ
 • 0 256 911 06 96 0530 697 23 96

Benzer Turlar

YEŞİL BURSA TURU

YEŞİL BURSA TURU

2 GECE

26.04.2024

2.999,00

ÇANAKKALE AYVALIK

ÇANAKKALE AYVALIK

1 GECE KONAKLAMA

10.05.2024

2.990,00

ANTALYA MANAVGAT SİDE ALANYA

ANTALYA MANAVGAT SİDE ALANYA

2 GECE KONAKLAMA

16.05.2024

4.990,00

KURBAN BAYRAMI ÖZEL İSTANBUL KEYİF TURU GÜLCETUR

KURBAN BAYRAMI ÖZEL İSTANBUL KEYİF TURU GÜLCETUR

3 GECE 4 GÜNDÜZ

18.06.2024

7.950,00

KURBAN BAYRAMI MARMARİS DATÇA AKYAKA SELİMİYE TURU

KURBAN BAYRAMI MARMARİS DATÇA AKYAKA SELİMİYE TURU

3 GECE OTEL KONAKLAMA HERŞEY DAHİL

19.06.2024

7.490,00

Tur Programını Mail İle Gönder


© 2022 Tüm Hakları Saklıdır. Acente2